Niksar Orman İşletme Müdürlüğü Özalan İşletme Şefliği ve Çamiçi deposunda İşletme Müdürü Rıza Çağlar, İşletme Şefleri,ve teknik personelin katılımıyla düzenlenen eğitimlerde İşletme Pazarlama Şube Mühendisleri Fatih Bektaş Murat Beykoz, Ahmet Kürşat Keçe tarafından verilen Üretim-Standardizasyon eğitiminde; Damga, ölçü ve mesaha konuları, sınıf emval üretimi ile tasnif işleri anlatıldı.

Niksar Orman İşletme Müdürlüğü yaptığı açıklamalarda: “Milli servetimiz ormanlarımızı gençleştirerek sürdürülebilirliğini sağlamak ve kalitesini artırmak için yürütülen bakım çalışmalarımızdan elde edilen orman emvalinin değerlendirilmesinde ülkemiz ekonomisinin,bölge sanayisinin ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapılan eğitimlerle ormanlarımızın geliştirilmesi gençleştirilmesi için yapılan Üretim işlerinde standardizasyon ve kaliteli ürün üretiminin artırılarak ülkemiz ekonomisine daha fazla katma değer sağlanması amaçlanmaktadır” ifadelerine yer verdi.

Kazada Ölen Doktor Mehmet Turan Yazlak, Tokat'ta Son Yolculuğuna Uğurlandı Kazada Ölen Doktor Mehmet Turan Yazlak, Tokat'ta Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kaynak: Bülten