ROBOTİK KODLAMADA TOKAT İL BİRİNCİSİ ERBAA’DAN

Tokat Bilim Şenliğine Erbaa başarısıyla damga vurdu.

EĞİTİM 11.10.2021, 19:06 Mesut Kaya
ROBOTİK KODLAMADA TOKAT İL BİRİNCİSİ ERBAA’DAN

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen, Tübitak 4007 Bilim Şenliği kapsamında düzenlenen, Ortaokullar Arası Robotik Kodlama Yarışması’nda Erbaa Alparslan Ortaokulu öğrencisi Sumak Projesi ile Burak Çimen İl Birincisi oldu.

Ayrıca düzenlenen resim yarışmasında 2 İl birinciliği,1 İl ikinciliği,2 İl üçüncülüğü dereceleri elde edildi.

İl Geneli İlkokul Birincisi Fevzi Çakmak İlkokulu’dan Cemre Gülçin, Üçüncüsü Belediye İlkokulu’ndan Esma Sağır oldu.

İl Geneli Lise Kategorisinde ise birinci Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Beyza Nur Gümüş,  İkinci Merkez Anadolu Lisesi’nden Hazal Yılmaz, Üçüncü Sınav Koleji’nden Gülce Yıldırım oldu.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 2 6
2. Başakşehir 1 3
3. Alanyaspor 1 3
4. Adana Demirspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Galatasaray 1 3
7. Fenerbahçe 1 1
8. Ümraniye 1 1
9. Gaziantep FK 1 1
10. Sivasspor 1 1
11. Ankaragücü 1 1
12. Konyaspor 1 1
13. Giresunspor 1 0
14. Antalyaspor 1 0
15. Hatayspor 1 0
16. Kayserispor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 1 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Samsunspor 1 3
2. Adanaspor 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ö.K Yeni Malatya 0 0
19. Altay 1 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0
Takımlar O P
1. Osasuna 1 3
2. Almeria 0 0
3. Athletic Bilbao 0 0
4. Atletico Madrid 0 0
5. Barcelona 0 0
6. Cadiz 0 0
7. Celta Vigo 0 0
8. Elche 0 0
9. Espanyol 0 0
10. Getafe 0 0
11. Girona 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Rayo Vallecano 0 0
14. Real Betis 0 0
15. Real Madrid 0 0
16. Real Sociedad 0 0
17. Real Valladolid 0 0
18. Valencia 0 0
19. Villarreal 0 0
20. Sevilla 1 0