Olay, dün akşam saatlerinde Beşiri İkiköprü beldesi Durucak köyü Çaykenarı mezrasında meydana geldi. Mezradaki bir düğünde karşı karşıya gelen  husumetli olan iki aile arasında tartışma çıktı.

Tartışma, kısa sürede büyüyerek tekmeli, yumruklu ve silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada 21 yaşındaki F.G. 32 yaşındaki K.G. 39 yaşındaki S.T. 19 yaşındaki E.T. ve 32 yaşındaki B.T. taş, tekme ve yumruklarla yaralanırken, 25 yaşındaki İ.T. ise 36 yaşındaki S.T.’nin ateşlediği tabancadan çıkan kurşunla omzundan yaralandı. Çıkan kavgada 2 otomobilin camları da, atılan taşlardan hasar  aldı.

Antalya'da Teknelere Ve Ormana Sıçrayan Ot Yangını Kontrol Altına Alındı Antalya'da Teknelere Ve Ormana Sıçrayan Ot Yangını Kontrol Altına Alındı

Yaralılar, ilk müdahalenin ardından Beşiri Devlet Hastanesi’ne, buradan da Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına  alındı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilirken, S.T. gözaltına alındı. Olayla ilgili polis ekiplerince inceleme başlatıldı.