Tokat Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü çalışmalar kapsamında yağmur suyu, içme suyu ve kanalizasyon altyapısı hizmetleri olmak üzere 10 yılda 326 km altyapı hattını tamamlandı. Toplamda 101.4 km kanalizasyon hattı, 170.8 km içme suyu hattı, 55 km yağmur suyu hattı döşendi. 77 km uzunluğunda eski su hatlarında da yenileme hizmeti gerçekleştirildi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 yılda yaptıkları yatırımlarla altyapı hizmetlerinde hedeflerine ulaştıklarını söyledi.

MHP Tokat Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu MHP Tokat Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu

TOKAT’IMIZ İÇİN GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Üstyapı kadar yerin altını da inşa etmeye devam ediyoruz diyen Başkan Eroğlu; “Tokat’ımızın 42 mahallesinde dev bütçeli altyapı yatırımları gerçekleştirdik. Göreve geldiğimiz 2014 yılından itibaren altyapıya büyük önem verdik. 10 Yıllık süreçte 101.4 km kanalizasyonda, 55 km yağmur suyu hatlarında ve 170.8 km içme suyu hatlarında çalışma yaparken 5 km’lik mazgal çalışmamızı da tamamladık” dedi.

TOKAT’IMIZIN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNDA ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLADIK

Önce altyapı sonra üstyapı ve asfalt düşüncesinden hareketle çalışmaları gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Eroğlu “Tokatlıların daha kaliteli, daha konforlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için gayret etmeye devam ediyoruz. Yağmur suyu altyapısı, dere ıslahları, kanalizasyon ve içme suyu hatları noktasında Tokat Belediyesi olarak başarılı çalışmalara imza attık. Tokat’ımızın baştan sona bütün mahallelerine eşit hizmet anlayışıyla, Tokat’ımızın büyük çoğunluğunda altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Bütün bu çalışmalarımızı büyük emeklerle, gece-gündüz demeden gerçekleştirdik. İnşallah yeni dönemde de durmadan yorulmadan Tokat’ımız için çalışmaya, mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini yerine getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.  

Editör: Şaban Konyar