Tokat Valiliği'nin yeni binasının inşası kapsamında, bazı birimler yeni adreslere taşınmaya başladı. Bu doğrultuda, Tokat İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, Devlet Hastanesi yanındaki İl Özel İdaresi eski sosyal tesislerine taşındı.

Tokat Valiliği önemli bir değişim sürecine girdi. Valilik binasının yıkılıp yeniden inşa edilmesi nedeniyle, bazı birimler geçici olarak yeni adreslere taşınmaya başladı.

Tokat'ta Afetlere Hazırlık: Mobil Mutfaktan İlk Çorba İkramı Yapıldı Tokat'ta Afetlere Hazırlık: Mobil Mutfaktan İlk Çorba İkramı Yapıldı

Yapılan duyuruya göre, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, Yenimahalle Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı No:26 adresindeki Devlet Hastanesi yanındaki İl Özel İdaresi eski sosyal tesislerine taşındı.

Bir ‎şunu diyen bir yazı '‎KAMUOYU BİLGİLENDİRME! il Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğümüz ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğümüz ümüz üz Yenimahalle Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı No:26 Devlet Hastanesi Yanına (il Özel İdaresi eski Sosyal Tesislerine) taşınmıştır. 끄 ن ....... 3 ት 1 + ei ی‎'‎ görseli olabilir

Muhabir: Hüsamettin akçay