Yılmaz; ” Değerli Akademisyenler, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Çalışanlarımız,

Yepyeni bir akademik dönemin başlangıcıyla birlikte, üniversitemizde canlı ve umut dolu bir atmosferin hakim olduğunu görmek beni son derece mutlu ediyor. Bu dönemde de başarı ve deneyimlerimizi artırmak için kampüslerimizde tekrar bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz.

Yeni dönem, yeni fırsatlar ve yeni başlangıçlar demek. Bu dönemde de hedeflerimize ulaşmak için birbirimize destek olacağız, birlikte çalışacağız ve birlikte büyüyeceğiz. Öğretim üyelerimizin bilgi ve deneyimleriyle, öğrencilerimizin tutkusu ve özverisiyle, idari personelimizin özverili çabalarıyla, başarılarımızın sınırı olmadığını göreceğiz.

Sevgili öğrenciler, sizler bu üniversitenin geleceğisiniz. Bu dönem de yeni konuları keşfetmek, yeteneklerinizi geliştirmek ve potansiyelinizi gerçekleştirmek için yeni bir imkandır. Öğrenme sürecinde karşılaşacağınız her zorluk, sizi daha da güçlü kılacak birer fırsattır. Unutmayın, başarı sabır, azim ve kararlılıkla gelir.

Çinli Öğrenci, Derste Gördüğü Mağaradan Etkilenip, Ailesi İle Tokat'a Geldi Çinli Öğrenci, Derste Gördüğü Mağaradan Etkilenip, Ailesi İle Tokat'a Geldi

Değerli çalışanlarımız, sizler üniversitemizin dönem boyunca sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlayan değerli bir parçasısınız. Katkılarınız ve özveriniz olmadan, bu başarı mümkün olmazdı. Sizinle birlikte çalışmaktan onur ve mutluluk duyuyorum.

Bu yeni dönemde, birbirimize destek olmak, birlikte öğrenmek ve birlikte büyümek daima hatırlayacağımız şiarımız olsun. Bu düşüncelerle tüm Üniversite ailemize başarılı ve verimli bir akademik dönem diliyorum.

Muhabir: Hüsamettin Akçay Kelkit Gazetesi (Özel)