AK Parti Kadıköy Belediye Başkan adayının Veli Arslan olduğunu açıkladı. Buna göre 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti Kadıköy Belediye Başkan adayı Veli Arslan oldu.

VELİ ARSLAN KİMDİR?

Veli Arslan 1977 yılında Erbaa Keçeci Köyünden bir ailenin ferdi olarak İstanbul'da doğdu. 1989 yılında meslek hayatına gümrük saha elemanı olarak başlayan Arslan çeşitli firmalarda yöneticilik görevleri yapmıştır.

Fatih Başara: Karayaka Toplantımız Seçim Zaferinin En Büyük Göstergesi Oldu Fatih Başara: Karayaka Toplantımız Seçim Zaferinin En Büyük Göstergesi Oldu

2008 yılında kendi gümrük işletmesini kurmuştur. Meslek hayatına 1989 yılında GÜMRÜK saha elemanı olarak adım atan Arslan, çeşitli firmalarda yöneticilik görevlerini üstlenmiş ve bu süreçte 2008 yılında kendi işini kurarak Aslan GÜMRÜK işletmesini hayata geçirmiştir.

Veli Arslan, ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu üyeliği, Ataşehir Tokatlılar Dernek Başkanlığı, İstanbul Tokatlılar Yönetim Kurulu üyeliği, Tokat Konfederasyonu gibi bir çok sivil toplum kuruluşunda da yer almaktadır.

Murat Berber Kelkit Gazetesi(Özel)

Editör: Muhammed Özkan