AK Parti İlçe Başkanı Oğuzhan Önal Teşkilat Mensupları İle Köylere Teşekkür Ziyareti Yaptı AK Parti İlçe Başkanı Oğuzhan Önal Teşkilat Mensupları İle Köylere Teşekkür Ziyareti Yaptı

Erbaa Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilen 40 Hadis ezberleme yarışması başlıyor. Erbaa müftülüğü ortaokul öğrencilerine yönelik Peygamber sevgisi aşılamak, O’nu tanıtmak ve hadisi şeriflerinin hayatlarında yer etmesini sağlamayı hedefliyor.
Ödüllü 40 Hadis yarışması 13 Nisan Perşembe günü Merkez Kız Kur’an Kursun Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
ÖDÜL VERİLECEK
Gençlere peygamber sevgisi aşılamak, O’nu tanıtmak ve hadisi şeriflerinin hayatlarında yer etmesini sağlamayı hedefleyen programda sınavda başarılı olup derece alanlara ödül var. Final yarışmasında derece alanlara ise program sonunda düzenlenen törende ödülleri verilecek. Birinciye 1000 ₺, ikinciye 750 ₺ , üçüncü olan öğrenciye 500 ₺ ile ödüllendirilecek.
Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler okul müdürleri tarafından bilgilendirecek olup ayrıntılı bilgi almak için Erbaa Müftülüğü ve ya Erbaa Müftülüğü sosyal iletişim merkezinden kayıtlar yapılmaktadır.