Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, 18 Nisan 2024 tarihinde Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen depremler sonrasında ertelenen ara sınav takvimini yeniden düzenledi.

Google Keşfet Korku İklimini Şiddetlendiriyor! İşte Algoritmalardan Kurtulmanın En Etkili Yolları Google Keşfet Korku İklimini Şiddetlendiriyor! İşte Algoritmalardan Kurtulmanın En Etkili Yolları

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, 19-20-21 Nisan 2024 tarihlerinde gerçekleştirilemeyen ara sınavlar, 10-11-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılacak. Ayrıca 10 Mayıs Cuma günü olan derslerin telafisi de 18 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Duyuruda, sınavların yeni tarihlerinin akademik birimler tarafından planlanacağı ve birim web sayfalarında ilan edileceği belirtildi. Yeni açıklanan ara sınav tarihlerinin, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ile Artova ve Zile'deki akademik birimler hariç tüm öğrencileri kapsadığı belirtildi. 

Bir şunu diyen bir yazı '円 TOKAT GAZIOSMANPAȘA GAZİO ÜNIVERSİTESİ DUYURU Ertelenen Ara Sınavlar 18 Nisan 2024 tarihinde Tokat'ın Sulusaray ilçesi merkez üslü yaşanan depremlerin ardından ertelenen ara sınavların yapılacağı tarihler; 19-20-21 Nisan 2024 tarihinde yapılamayan sınavlar 10-11-12 Mayıs 2024 tarihinde yapılacaktır. Deprem dolayısıyla yapılamayan ara sınavlar belirtilen yeni tarihlerde akademik birimler tarafından planlanacak ve biriminizin web sayfalarında duyurulacaktır. 10 Mayıs Cuma günü olan derslerin telafisi ise 18 Mayıs Cumartesi günü yapılacaktır. ww.gop.edu.tr toguresmi' görseli olabilir

Muhabir: Hüsamettin akçay