Zeynep Naz Satır, “İlgi çekiyor bayağı. Bir ara kestirmeyi düşünmüştüm aslında ama o benim artık bir parçam gibi. Kestirebileceğimi düşünmüyorum, kesmeyi düşünmüyorum. İnsanlar çok beğeniyor genelde. Çok yakıştığını söylüyorlar. Ben de mutlu oluyorum” dedi. Bolu’da ortaokul öğrencisi Zeynep Naz Satır’ın saçları doğduğu günden bu yana hiç kesilmedi. Annesi Gülten ve babası Mustafa Satır, Zeynep’in 14 yıldır kesilmeyen saçlarının uzunluğunu ölçtü. Ailenin ölçümüyle Zeynep’in kendi boyuna eşit uzunluktaki saçlarının 160 santime ulaştığı görüldü.

'İNSANLAR ÇOK BEĞENİYOR'

Uzun saçlarının çevresi tarafından ilgi gördüğünü belirten Zeynep Naz Satır, “Bir ara kestirmeyi düşünmüştüm aslında ama o benim artık bir parçam gibi. Kestirebileceğimi düşünmüyorum, kesmeyi düşünmüyorum. İnsanlar çok beğeniyor genelde. Çok yakıştığını söylüyorlar. Ben de mutlu oluyorum. Güzel bir duygu” dedi.

İranlı Dağcı Öldü; 4 Bin 300 Metredeki Cenaze İçin Ekipler Çalışma Başlattı İranlı Dağcı Öldü; 4 Bin 300 Metredeki Cenaze İçin Ekipler Çalışma Başlattı

Kaynak: DHA