Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde yıkıma sebep olan 2 büyük depremin ardından Hatay'ın Kumlu İlçesinde depremzedeler ile ilgilenen Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt çalışmalarını sürdürüyor. Yusuf Beyazıt Artova İlçesinde faaliyet gösteren Adoçim Firması tarafından deprem bölgesine gönderilen soba, yatak, çadır gibi malzemeleri yine Artova'dan gelen ekiple birlikte depremzedeler için Yusuf Beyazıt "Birlik, beraberlik ve dayanışma zamanı. Tokat/Artova ilçemizdeki Adoçim Fabrikasının depremden etkilenen vatandaşlarımız için yemek, soba, yatak dâhil çadır kurma ile birlikte, seyyar tuvalet ve banyo kurma faaliyetlerini Artova'dan gelen ekiple beraber sürdürüyoruz" dedi.

DEVLETİMİZİN ÜSTÜN GAYRETİ İLE YARALAR SARILACAK

Yusuf Beyazıt "Coğrafyamızın en yıkıcı ve en büyük felaketiyle, en büyük ekonomiye sahip devletlerin bile baş edemeyeceği bir afetle karşı karşıya kaldık. Tüm bu olumsuzluklara rağmen devletimiz ve hükümetimiz olağanüstü bir gayret içindedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Cumhurbaşkanı Yardımcımız, tüm Bakanlıklarımız, Valiliklerimiz, AFAD’ımızın koordinesinde UMKE Ekipleri, Türk Kızılay’ımız, TSK’mız, Jandarma’mız, Türk Polis Teşkilat’ımız, belediyelerimiz, madencilerimiz, tüm STK’larımız, gönüllülerimiz, hepsi depremden etkilenen vatandaşlarımız için büyük bir fedakârlıkla sahada çalışmaya devam etmektedir. Devletimizin üstün gayretiyle, aziz milletimizin destanlara konu olacak çabalarıyla yaralarımızı saracağız. İlk günden itibaren deprem bölgesinde vatandaşlarımızın yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

TOGÜ  Öğrencileri Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret Etti TOGÜ Öğrencileri Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret Etti