Kocaeli’de gerçeleşen ödül töreni ,Tokat Gündem Gazetesi tarafından bu yıl 23.’sü düzenlendi.

Tokat’ın Enleri ödül töreni Ali Şevki Erek Ödülleri temasıyla düzenlenen törende Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yılın başarılı belediye başkanı seçildi.

Ak Parti Erbaa İlçe Başkanı Süleyman Selçuk Barsbay'ın Kurban Bayramı Mesajı Ak Parti Erbaa İlçe Başkanı Süleyman Selçuk Barsbay'ın Kurban Bayramı Mesajı

Ödülünü aldıktan sonra konuşan Başkan Karagöl “Tabi çok anlamlı çok kıymetli, çeyrek asırdır yayın hayatına devam ediyor bu ekip. O açıdan 23 yıldır da Tokat enleri programını düzenleyerek bir katma değer yaratıyorlar. Bizler de başarılı belediye başkanı ödülünü almaktan dolayı da ayrıca gurur duyuyoruz, şeref duyuyoruz. En az Tokatlı olduğumuz kadar, en az Erbaalı olduğumuz kadar şeref duyduk gurur duyduk. Bizler de 2. dönemimize başladık. Seçimden sona göreve gelen bütün belediye başkanlarımıza da kolaylıklar diliyorum. Kısaca Erbaa’dan da bahsetmek istiyorum. Erbaa bölgemizin gözbebeği şehirlerinden bir tanesi. OSB’mizde 7 bine yakın çalışanıyla, ticari hayatıyla, sosyal hayatıyla bölgede lokomotif şehir özelliğini göstermeye çalışıyor. Yürütmeye çalışıyor. Altyapısıyla, üstyapısıyla, sosyal hayatıyla, istihdamıyla elimizden geldiğince şehrimizi büyütmeye çalışıyoruz. Örnek bir şehir yaratmaya çalışıyoruz. Her zaman yanımızda olan  devlet büyüklerimize burada bulunan sayın bakanımıza, büyükelçimize, valilerimize bundan önce görev yapmış bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilcilerimize teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: Bülten