Cevdet Yılmaz: Ülkemizin Dijital Bağımsızlığını Güçlendirecek Çalışmalar Yürütüyoruz Cevdet Yılmaz: Ülkemizin Dijital Bağımsızlığını Güçlendirecek Çalışmalar Yürütüyoruz

Bu kapsamda çocuklar; 11 branşta çeşitli kurslara katılma fırsatı bulacak. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, "Yaz okulu kurslarımızda çocuklarımız hem eğlenecek hem de öğrenecek. Kurslarımıza katılmak isteyen tüm çocuklarımızı yaz okulu atölyelerimize bekliyoruz" dedi. Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, çocukların yaz tatilini daha verimli geçirebilmeleri için Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi çatısı altında topladığı kurslarını yaz okulu kurslarıyla sürdürecek. Bu kapsamda açılacak kurslarda çocuklar; astronomi, uzay bilimleri, eğlenceli bilim, arkeoloji ve çocuk öyküleri, zeka oyunları, görsel sanatlar, robotik kodlama, neşeli matematik, oyun içinde müzik, satranç ve stem gibi çeşitli kurslara katılma fırsatı bulacak. Çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek hem de keşfedecek. Mansuroğlu Mahallesi 100. Yıl Matematik ve Zeka Oyunları Parkı'nda gerçekleştirilecek kurslar 8 Temmuz'da başlayacak. Kurs kayıtları 5 Temmuz'da sona erecek. Detaylı bilgiye, 0501 755 91 91 telefon numarasından ulaşılabilecek.

YAZ TATİLİNİ VERİMLİ GEÇİRECEKLER

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, "Yaz tatilinde çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri ve eğlenerek öğrenmeleri için kurslarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda çocuklarımızın tatil zamanını verimli olarak geçirebilecekleri kurslar düzenledik. Eğlenceli bilim, zeka oyunları, robotik kodlama, müzik, satranç gibi birçok kursla çocuklarımız hem eğlenecek hem de öğrenecekleri bir tatil süreci yaşayacak. Kurslarımıza katılmak isteyen tüm çocuklarımızı yaz okulu atölyelerimize bekliyoruz" dedi.

Kaynak: DHA