Ülke genelinden 90 Off-Road aracının katıldığı şenliklere vatandaşlarında ilgili yoğun oldu. Heyecan dolu müsabakaları izlemek için parkuru gören tepelere ve parkur etrafındaki izleme alanlarını yüzlerce Tokatlı doldurdu. Araç pilotları 2 kilometrelik parkuru en kısa sürede tamamlamak için kıyasıya yarıştı.

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek Mazbatasını Aldı MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek Mazbatasını Aldı

Tokat Extreme Off-Road Kulübü Başkanı Serkan Özcan,” 5.Geleneksel Tokat Belediyesi ve Tokat Extreme Off-Road Kulübünün düzenlediği Off-Road etkinliğindeyiz. 57 ilden toplam 90 yarışmacı ve 500 aracın katıldığı, 1500 misafirimizin bulunduğu bir etkinlik. Bu yıl farklı bir çalışmamız oldu. Güvenlik önlemlerimizi arttırdık ve 2 aracı ayrı şeritlerde birbirlerini ile bağlantısı olmaksızın tekrar yarıştırıyoruz. Çok eğlenceli geçiyor, halkında katılımı çok yoğun. Gelen yarışmacılara bizi destekleyen Tokat halkına ve Tokat büyüklerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

tokatta-off-road-senligi-gerceklestirildi_1217_dhaphoto1tokatta-off-road-senligi-gerceklestirildi_1217_dhaphoto2tokatta-off-road-senligi-gerceklestirildi_1217_dhaphoto3tokatta-off-road-senligi-gerceklestirildi_1217_dhaphoto5