Tokat'ın İşgücü Piyasası Fotoğrafı Çekildi: Tokat'ta En Fazla Çalışan Meslek Grupları Belli Oldu Tokat'ın İşgücü Piyasası Fotoğrafı Çekildi: Tokat'ta En Fazla Çalışan Meslek Grupları Belli Oldu

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Polis Memuru Şaban Abdullah Cihan hayatını kaybetti. Cihan'ın ölüm haberi emniyet teşkilatını yasa boğdu.

Edinilen bilgiye göre Cihan, evinde rahatsızlandı ve durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Cihan hayatını kaybetti.

Bir 6 kişi ve yazı görseli olabilirCenaze Töreni Düzenlendi

Polis memuru Cihan için Samsun İl Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Ardından cenazesi memleketi Tokat'ın Çamlıbel ilçesine gönderildi.

Emniyet'ten Başsağlığı Mesajı

Samsun Emniyet Müdürlüğü, merhum meslektaşları Cihan için başsağlığı mesajı yayımladı. Başsağlığı mesajında şu ifadelere yer verildi: ‘’Merhum meslektaşımız Polis Memuru Şaban Abdullah Cihan'ın Naaşı İl Emniyet Müdürlüğümüz önünde yapılan törenin ardından, Tokat İli, Çamlıbel İlçesinde defin edilmek üzere uğurlanmıştır. Merhum meslektaşımıza Allah'tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.‘’

Editör: Mert Kaya