16-19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen TEMA Vakfı 2023 yılı Saha Koordinasyon Toplantısında, Tokat Tema İl Temsilciliğine “SAVUNUCULUK” ödülü verildi.

TEMA Vakfının tüm Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren İl Temsilcilikleri, İlçe ve mahalle sorumlulukları ile Üniversitelerin Genç Tema topluluklarının temsilci düzeyinde katıldıkları ve faaliyetlerinin gözden geçirildiği toplantıya İstanbul Özyeğin Üniversitesi ev sahipliği yaptı.  Toplantıda bu yıl ilk kez “SAVUNUCUK” dalında ödül verildi. TEMA Vakfı kurucuları ahrete irtihal eden Hayrettin Karaca ve Ali Nihat Gökyiğit’in isimlerine adanan savunuculuk ödülüne;özellikle Erbaa Çerkezfındıcak merkezli altın madeni projesine karşı yürüttüğü faaliyetlerden ötürü Tokat İl Temsilciliği layık görüldü.
“TEMA Vakfı Hayrettin Karaca Ali Nihat Gökyiğit Savunuculuk ödülünü” Tokat İl Temsilcisi Oğuzhan Aydın’a, Vakıf Başkanı Deniz Ataç ile vakfın aktif gönüllüsü sinema ve tiyatro oyuncusu Yiğit Özşener takdim etti.

Hedefinin 5 Yıl İçinde Guinness Dünya Rekorlarına Girmek İstediğini Söyledi Hedefinin 5 Yıl İçinde Guinness Dünya Rekorlarına Girmek İstediğini Söyledi

2d073450-f6d9-4d1f-9b66-9900a497fff8