Erbaa müftülüğünün personeli arasındaki iletişimi güçlendirmek ve iletilmesi kararlaştırılan duyuruların aktarılması amacıyla düzenlediği personel toplantısı Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Toplantının sabah bölümünde İlçe Müftüsü Bekir Ertürk din görevlilerine görevleri hususunda Ramazan ayı ile ilgili çeşitli bilgiler verdi.

Toplantıda yer alan ilçe müftülüğü şube müdürleri ise ramazan ayı uygulama esasları ile ve gündemle ilgili belirlenen hususları ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nca personele duyurulması istenilen konuları din görevlilerine ve Kur'an Kursu öğreticilerine aktardılar. Personel toplantısında Diyanet Akademisi’ni tamamlayıp Erbaa'ya atanan din görevlileri sarık ve cüppe giydi.Kur'an Kursu öğreticilerine ise Kur'an-ı Kerim hediye edildi. İlçe Müftüsü Bekir Ertürk akademiyi tamamlayıp görevlerine başlayan din görevlilerine ve Kur'an Kursu öğreticilerine hayırlı olsun temennilerini ileterek,muvaffakiyetler diledi. Toplantıda 06 Şubat 2023 Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası bölgede görevlendirilen personele başarı belgesi takdim edildi.

'Hiç Kimsenin Öyküsü'  Tiyatro Oyunu Erbaa’da Seyirci Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor 'Hiç Kimsenin Öyküsü' Tiyatro Oyunu Erbaa’da Seyirci Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor

Muhabir: Hüsamettin Akçay Kelkit Gazetesi (Özel)