Sultangazi Yunus Emre Mahallesinde yaşlı bir kadın ihtiyacı olduğunu söyleyerek bir tekstil atölyesinde çalışmaya başladı ancak bir süre sonra atölyede üretimi biten ürünler ve ürünlere ait parçaların eksilmeye başladığını fark eden atölye sahipleri yaşlı kadından şüphelenmeye başladı. Kadının elbisesinde şişlik olduğunu farkeden işyeri sahibi kadın çalışanların yardımıyla yaşlı kadının ürünleri elbisesinin içine sakladığını fark etti. Ürünleri çıkaran kadına çalışanlar ve atölye sahibi tepki gösterdi.

İstismar Sanığı Öğretmenin 636 Yıl Hapis Kararı, 12 Çocuk Yönünden Bozuldu İstismar Sanığı Öğretmenin 636 Yıl Hapis Kararı, 12 Çocuk Yönünden Bozuldu

Sultangazide yaşanan başka bir olayda 75.Yıl Mahallesinde yolda yürümekten olan kolu sargılı bir kadın sokakta bulunan bir mağazanın önünde bulunan ürünleri gözüne kestirdi. Yanındaki poşete beğendiği ürünleri koyarak uzaklaştı.

Gaziosmanpaşa’da ise iş yerinin önünde bulunan içeceklerden bir tanesini çalış uzaklaşan bir kişi kameralara yansıdı. Aynı kişi bir süre sonra aynı dükkanın önüne gelerek iki paket içeçeceği daha alarak uzaklaştı.