İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin, İl Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Sever, Şube Müdürleri ve tüm personelin katılımı ile yapılan bayramlaşma töreninde bir araya gelindi.

İl Müdürü Şahin konuşmasında : "Ramazan Bayramı, milli ve manevi değerlerimizi bütün güzellikleriyle hissettiğimiz, kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak barıştığımız müstesna günlerdir. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, ortak hedefimiz olmalıdır. Bu günleri fırsat bilerek aramızdaki sevgi, merhamet, kardeşlik ve hoşgörü duygularını güçlendirmemiz için bir fırsattır.

Bu mukaddes günde, Şehit Ailelerimizi, Şanlı Gazilerimizi, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı, hasta, yaşlı, yetim, öksüz ve kimsesiz kardeşlerimizi hatırlamalı, yalnız olmadıklarını onlara hissettirebilmek için elimizden gelen gayreti göstermek için bir vesiledir.

Ramazan Bayramı vesilesiyle, milletimizin huzur içerisinde yaşaması ve vatanımızın bütünlüğü için görev yaparken hayatını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, şehit ailelerimize, gazilerimize ve yakınlarına bir defa daha şükranlarımı ifade ederim.

Temiz Tokat İçin Anlamlı Etkinlik Temiz Tokat İçin Anlamlı Etkinlik

Aziz Milletimizin, bütün İslam Âleminin, siz mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramını kutlar; tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, Cenab-ı Hak’tan herkese sağlık ve esenlikler niyaz ederim” ifadelerine yer verdi.

Muhabir: Murat Berber Kelkit Gazetesi (Özel)