24 Ağustos tarihinde Kayseri Bürosu avukatlarından Coşkun Özbek, avukat arkadaşı Kübra Kürkçü (24) ile haciz işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla Kayseri OSB’de faaliyet gösteren bir fabrikaya gitti. Daha önce yaşadığı bir kaza sebebiyle ayağında dikişte bulunan Özbek, işlemlerin yapıldığı esnada fabrika sahibi kadın tarafından saldırıya uğradı. Saldırı esnasında, “ Sen neyi bekliyorsun, ayağın tutuyor mu, kırayım mı ? Kimi diliyorsan ara, beni darbetti de” dedi. Darbedilen avuket yanında görüntüleri kaydeden arkadaşına polisi aramasını söylerken, saldırgan S.Y.’ye yanında bulunan kızı engel olmaya çalıştı.

Tokat'ta, Gürültü Yaratan Motosiklet ve Otomobillere Ceza Yağdı Tokat'ta, Gürültü Yaratan Motosiklet ve Otomobillere Ceza Yağdı

Saldırıdan sonra Özbek, savcılığa giderek suç duyurusunda bulunurken, polis tarafından gözaltına alınan S.Y. isimli kadın emniyette tamamlanan işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi ve nöbetçi mahkemede yurtdışı yasağı şartıyla, adli kontrol şartları uygulanarak serbest bırakıldı. Olayla ilgili olarak Kayseri Barosu bir mesaj yayınlayarak, avukatlara yapılan saldırıyı kınadı.