Şöför Haberleri

şöför haberleri ve güncel şöför gelişmeleri, şöför ile ilgili tüm video, şöför fotoğrafları ve şöför haberleri Kelkit Gazetesi: Tokat Haber, Erbaa Haber, Son Dakika Haber sitemizde


GÜNDEM

Ataşehir’de, şoförünün sinyal vermeden dönüş yaptığı taksiye motosikletli çarptı.

GÜNDEM

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda Kurban Bayramı tatili öncesi bilgilendirme yaptı.

GÜNDEM

Diyarbakır'da 112 ambulans şoförü A.Y., korna çalarak yol vermesini istediği sürücü D.S. tarafından önü kesilerek darbedildi.

GÜNDEM

Mardin'de taksi şoförünün fark etmediği yola paralel kaldırımdaki köpek, aracın altına aldı.

GÜNDEM

Karabük Safranbolu`da şekeri düştüğü için fenalaşan üniversite öğrencisi yolcuyu, halk otobüsünün sürücüsü Selim Şirin (36) hastaneye ulaştırdı.

GÜNDEM

Üsküdar'da, yol verme sebebiyle tartışma yaşadığı kadın İETT otobüsü şoförünü tehdit edip, küfür ve hakaretlerde bulunduktan sonra otobüsün camını yumruklayan...

GÜNDEM

Üsküdar'da, bir taksici yol verme sebebiyle tartışma yaşadığı kadın İETT otobüsü şoförünü tehdit etti; hakaretlerde bulundu.

GÜNDEM

Büyükçekmece'de, seyir halindeki beton mikserinin betonu yola dökerek ilerledi.

GÜNDEM

Ankara'da taksi şoförü Erdi Yıldız'ın aracına çarpan sürücünün satırlı saldırısında sol el baş parmağı koptu.

GÜNDEM

Ümraniye'de, kayganlaşan yolda şoförünün kontrolünden çıkan beton mikseri, demir bariyerleri parçaladıktan sonra yolun karşısına geçti.

GÜNDEM

Samsun Bafra`da Kızılırmak Nehri’ne düşen hafriyat kamyonunun şoförü 64 yaşındaki Nurettin Şenocak , hayatını kaybetti.

GÜNDEM

Adana’da yolun karşısına geçerken 45 yaşındaki O.Ö.’nün kullandığı özel halk otobüsünün altında kalıp, sürüklenerek hayatını kaybeden 67 yaşındaki Fadime Günindi,...