Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Vatandaşımızın sosyal yaşamdaki konforunu önemsiyoruz. Bu doğrultuda mahallelilerimizin birçok işini tek bir çatı altında halledebilecekleri merkezlerimize her geçen gün yenisini ekliyoruz” dedi. Sultangazi Belediyesi, ilçe sakinlerinin kaliteli zaman geçirebileceği, kapalı yüzme havuzundan, sanat meslek atölyelerine kadar birçok özelliği içinde barındıracak olan Yayla Mahallesi Gençlik Spor ve Sağlık Merkezi’nin inşaatına başlandığını açıkladı. Merkezde ayrıca yüzme bilmeyenler için eğitimler de olacak. Yüzme bilenler ise kendilerini daha da geliştirerek profesyonel sporcu olma imkanı yakalayacak.

“MAHALLELİLERİMİZİN GÖZDE MEKANI OLACAK”

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Vatandaşımızın sosyal yaşamdaki konforunu önemsiyoruz. Bu doğrultuda mahallelilerimizin birçok işini tek bir çatı altında halledebilecekleri merkezlerimize her geçen gün yenisini ekliyoruz. Yayla Mahallemizde inşasına başladığımız gençlik merkezimiz de diğer merkezlerimiz gibi kısa sürede vatandaşlarımızın uğrak noktası olacak. Gençlik merkezimiz şimdiden tüm komşularımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

SPOR SALONU VE SANAT- MESLEK ATÖLYELERİ

Aralarında Husumet Bulunan 2 Kişiyi Tabanca İle Yaraladı Aralarında Husumet Bulunan 2 Kişiyi Tabanca İle Yaraladı

Merkezde hobilerini mesleğe dönüştürmek isteyenler için meslek atölyeleri ve kadınlara özel spor salonu da yer alacak. Katılımcılar eğitmenler eşliğinde bir çok dalda spor yapma imkanı bulacak.

KÜTÜPHANE VE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

Merkezde vatandaşlara sağlık hizmeti veren aile sağlığı merkezi ile 112 acil servisi de yer alacak. Derslikler, kütüphane, çok amaçlı salon, muhtarlık ve fatura ödeme merkezi de merkezde bulunacak.

Kaynak: DHA