Hırsızlık anları, evdeki bebekler için taktırılan güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Olay, 18 Mayıs Cumartesi günü, saat 14.30 sıralarında, Ataköy 2. Kısım'da meydana geldi. İddiaya göre; Doğan Can Aktaş, eşi ve iki çocuğuyla birlikte aile ziyareti için Zonguldak'a gitti. Evde kimsenin olmamasını fırsat bilen 4 kadın, hırsızlık için girdikleri evden yaklaşık 400 bin lira değerinde ziynet eşyası ve para çaldı. Evlerine hırsız girdiğini öğrenen Aktaş ailesi, haberi alır almaz İstanbul'a döndü. Polis ekipleri, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

HIRSIZLIK ANLARI KAMERADA

Hırsızlık anları, Aktaş aileinin iki bebeği için evlerine taktırdıkları güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kapıyı zorlayarak açtıktan sonra sakin tavırlarla eve giren 3 kadın şüpheli, doğrudan çiftin yatak odasına yöneliyor. Bu sırada 4'üncü şüphelinin kapıda beklediği görülüyor. Ellerine eldiven taktıkları görülen şüphelilerden ikisi şifonyeri ararken diğeri ise gardroba bakıyor. Şüpheliler ziynet eşyalarını aldıktan sonra yatak odasındaki güvenlik kamerasını fark ediyor. Yüzlerini kapatarak yatak odasından çıkan şüphelilerden biri, çocuk odasına girerek dolapların içine bakıyor. Sakin hareketleriyle dikkat çeken şüphelilerden birinin evden çıkarken salondaki güvenlik kamerasını fark ederek "Burada da mı var" dediği duyuluyor.

Çocuklar Ön Koltukta Oturamaz Ceza Yazarsak Çikolata Paran Gider Çocuklar Ön Koltukta Oturamaz Ceza Yazarsak Çikolata Paran Gider

Kaynak: DHA