BAĞPINAR KÖYÜNDEN MERHUM EMİN ARSLAN OĞLU, OSMAN, ABİT VE MERHUM ÖMER ARSLAN BABALARI, TUNCAY VE MURAT KARAGÖL KAYINPEDERİ, EMİN ARSLAN DEDESİ MECİT ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BAĞPINAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

Yeni Hükümet Konağı Binası Kaba İnşaatı Bitmek Üzere Yeni Hükümet Konağı Binası Kaba İnşaatı Bitmek Üzere

ZİYA GÖKALP MAHALLESİNDEN ERBAA SANAYİİ EŞRAFLARINDAN AHMET DÜLGER EŞİ, ELİF, ESRA VE ESEN DÜLGER ANNELERİ, ZİKRİ BOLAT ABLASI ŞAZİYE DÜLGER VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMENİN CENAZESİ SAAT 11:30 DA ZİYA GÖKALP MAHALLESİNDEKİ EVLERİNDE HELALLİK ALINARAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BÜYÜK CAMİİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEK. ADRES: Z.GÖKALP MAH. İHSAN KOCAOĞLU CAD. NO:81

ALACABAL MAHALLESİNDEN ASLAN ÖĞRETEN EŞİ, DOKTOR ŞAHİN ÖĞRTEN VE ERCAN ÖĞRETEN ANNELERİ EMİNE ÖĞRETEN VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMENİN CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALACABAL GÜNEY MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

PINARBEYLİ KÖYÜNDEN MERHUM CELAL ÜNAL EŞİ, CENGİZ, MEHMET, ÖMER VE HALİT ÜNAL ANNELERİ ŞERİFE ÜNAL VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMENİN CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PINARBEYLİ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AĞCAKEÇİ KÖYÜNDEN MEHMET OĞLU, REMZİ KÜÇÜK KAYINPEDERİ, ALİ VE HAMİ KARACA AMCALARI ÖMER KARACA VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:00 DA AĞCAKEÇİ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

Editör: Muhammed Özkan