İKİZCE KÖYÜNDEN GELME KURUÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM KADİR ZOĞAL EŞİ SADİ,HACI,YILMAZ,MUSTAFA VE METİN ZOĞAL ANNELERİ MEVLÜDE ZOĞAL VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMENİN CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP ULU CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARMADUT MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

TÜRKFINDICAK KÖYÜNDEN GELME GAZİ OSMAN PAŞA MAHALLESİNDEN KARAYOLLARI EMEKLİSİ HÜSEYİN YILDIRIM OĞLU OSMAN YILDIRIM ABİSİ FAHRETTİN YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP FADİME HATUN CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARMADUT MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

THY pilotu Alakoç hayatını kaybetti THY pilotu Alakoç hayatını kaybetti

TEPEKIŞLA KÖYÜNDEN EMEKLİ ÖĞRETMEN NEVZAT VE MERHUM MUSTAFA EREKLİ ABİLERİ ŞEHRİ VE AZİZ EREKLİ BABALARI CİHAN,GİRAY VE SELİM EREKLİ AMCALARI ÜMİT VE AHMET EREKLİ DEDELERİ ALİ OSMAN EREKLİ VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP TEPEKIŞLA KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İKİZCE KÖYÜNDEN ŞEHRİ TEMİZ EŞİ MUHAMMET VE MESUT TEMİZ ANNELERİ İMADE TEMİZ VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMENİN CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP GÜMÜŞALAN KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

Editör: Muhammed Özkan