Başkan Karagöl kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘’Saygıdeğer hemşerilerim,  Covid-19 salgını nedeni ile tüm dünya ile birlikte bizlerde zor bir dönem yaşadık ve çok şükür bu zorlu süreci geride bıraktık. Şimdi daha rahat bir araya geliyor, daha rahat birbirimize sarılabiliyoruz. Sevgimizi, muhabbetimizi birbirimize daha rahat gösterebiliyoruz. Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu azaptan kurtuluş olan ve içinde bin aydan daha hayırlı Kadir gecesini barındıran mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, Türk Milleti ve İslam Âlemi olarak bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini birlikte yaşıyoruz. Bayramlar “Ben’i” “Biz” yapan yüce dinimizin rahmet kaynaklı çağrısına kulak verilip, yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir. Bayramlarda, sevgi, saygı, özveri, fedakârlık ve güzellikler adına ne varsa hepsini harmanlayıp bunları gönülden gönüle sunabilmeliyiz. Bayramda Varlık sebebimiz ve hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret etmeli, çocukları sevindirmeliyiz.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kılıç, Erbaa Belediyesini Ziyaret Etti MHP Genel Başkan Yardımcısı Kılıç, Erbaa Belediyesini Ziyaret Etti

Bu duygu ve düşünceler ile başta siz saygıdeğer hemşerilerimin, Müslüman Türk Milletinin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bu bayramın tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve bereket getirmesini Cenab-ı Hak’tan diliyorum. Sizleri âlemlerin Rabbi olan Allaha emanet ediyorum’’ dedi.