Kaza, dün saat 14.30 sıralarında Edirne- Havsa kara yolunda, kavşakta gerçekleşti. Tekirdağ'ın Hayrabolu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memurları Hasan Burak Önder, Melike Dilek ve Onur Yüksel'in içinde olduğu 07 ALU 521 plakalı otomobil, Kadir Sekin'in idaresindeki  39 AAG 785 plakalı traktöre çarptı.
Otomobil savrulurken, traktördeki işçiler de yola düştü. Kazada Hasan Burak Önder, yaşamını yitirdi. Durumları ağır olan Melike Dilek, Onur Yüksel ile traktördeki 3 kişi, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
Polis memurlarından Melike Dilek de öğle saatlerinde hayatını kaybetti. Tedavi altındaki Yüksel'in ise hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.


TEKİRDAĞ'DA TÖREN DÜZENLENDİ 


Kazada hayatını kaybeden  Hasan Burak Önder için Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Törene; Vali Recep Soytürk, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Selcan Taşçı Hamşioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık ile emniyet personeli katıldı.
Törende baba Sedat Önder ile ağabey Furkan Önder, büyük üzüntü yaşadı. Oğlunun ölüm haberini alan anne Hanife Önder'in ise fenalaşıp, hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Hasan Burak Önder'in tabutu, meslektaşlarının omzunda cenaze aracına taşındı. Bekar olduğu öğrenilen Önder, toprağa verilmek üzere memleketi İzmir'e uğurlandı.

Eski Eşini Bıçakla Öldüren Şüpheli Adliyeye Çelek Yelekle Getirildi Eski Eşini Bıçakla Öldüren Şüpheli Adliyeye Çelek Yelekle Getirildi