Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Tokat Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerinde, 3. Lige yükselen Tokat Belediye Plevnespor futbolcuları, teknik ekibi ve takım yönetimiyle bayramlaştı. Başkan Eroğlu geçen sezon Tokat 1. Amatör Lig şampiyonu olup BAL'da mücadele eden bu sezon da 3. Lige yükselen takımı üst üste gelen iki şampiyonluk için tebrik etti. 

Sezon başından bu yana takıma olan inançlarının tam olduğunu dile getiren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Zaman çok hızlı geçti. Daha dün gibi hatırlıyorum. Futbolcu kardeşlerimizle antrenman sahasında bağdaş kurup oturmuş, bu sezonu konuşmuştuk. Orada da, sizlerle tanıştığımız o günde de bu takımın başarılı bir takım olacağını, sezon sonu şampiyonluğa ulaşılabileceğini dile getirmiştim. Karşılık saygı, sevgi içerisinde bir kolej havasında, takım havasını yakalamış bir şekilde sezon sonunda başarının geleceğini dile getirmiştik. Siz de o gün bize bir söz vermiştiniz. Sezon sonunda şampiyonluğun geleceğine dair bir söz vermiştiniz. Sözünüzü tuttunuz, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim” dedi. 

Öğretmen ve Öğrencilerin Geliştirdiği Yazılım METUP, Meslek Liselerinde Kullanılacak Öğretmen ve Öğrencilerin Geliştirdiği Yazılım METUP, Meslek Liselerinde Kullanılacak

“BİZE İNANAN İNSANLARI MAHCUP ETMEDİK”

Yola şampiyonluk parolasıyla çıktıklarını ifade eden Tokat Belediye Plevnespor Teknik Direktörü Semih Tokatlı “ Biz yola çıkarken şampiyonluk parolasıyla çıktık. Başkanımızın da çok büyük desteğiyle, arzusuyla, isteğiyle bir takım kurduk. Allah’ıma şükürler olsun ki hedefimize ulaştık. İnşallah bunda sonra da Tokat Belediye Plevnespor camiası daha üst liglere doğru yol alacaktır. Başta oyuncularım olmak üzere herkesten Allah razı olsun, ayaklarına sağlık, yüreklerine sağlık. Hakikaten kolay olmadı. Kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. Fark olmasına rağmen zor günlerden geçtik ama çok çalıştık, çok istedik. Çünkü bize güvenen insanlar vardı. Biz de o güveni boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalıştık. Şükürler olsun ki hedeflerimize ulaştık. Desteğini bizlerden esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

baskan-eroglundan-sampiyon-takima-bayram-ziyareti_2818_dhaphoto2baskan-eroglundan-sampiyon-takima-bayram-ziyareti_2818_dhaphoto1baskan-eroglundan-sampiyon-takima-bayram-ziyareti_2818_dhaphoto3baskan-eroglundan-sampiyon-takima-bayram-ziyareti_2818_dhaphoto4