Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gülbaharhatun Mahallesi Meydan Bölgesi esnaflarıyla bir araya gelerek, hayırlı işler temennisinde bulundu. Göreve geldiği ilk günden itibaren sık sık esnaflarla bir araya gelen, esnafların talep ve önerilerini yerinde dinlemeye devam eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan’la birlikte Meydan Bölgesi’nde faaliyet gösteren esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi.Başkan Eroğlu bölge esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederek yeni dönemde yapılacak projeler ve yapılması istenenlerle ilgili istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da; istişare toplantısına katılan bütün esnaflara desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “Tokat Yüzyılı’na hazırız, kararlıyız. 10 yıllık görev sürecimizde şehrimizin can damarı esnaflarımızın her an yanında olduk, bundan sonra da esnaf kardeşlerimizle bir ve beraber olmaya devam edeceğiz. AK Parti Tokat Milletvekilimiz Cüneyt Aldemir ve Merkez İlçe Başkanımız Ali Çalışkan'la birlikte katıldığımız istişare toplantımızda bizlere gönül kapılarını açan, desteklerini ileten bütün esnaflarımıza teşekkür eder, işlerinde kolaylıklar dilerim. Rabbim hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar nasip etsin” dedi.

Tokat Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi Tokat Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Muhabir: Hüsamettin Akçay Kelkit Gazetesi (Özel)