31 Mart 2024 yerel seçimlere 2 ay kadar bir süre kaldı. Partiler bu süreçte büyükşehir, il ve ilçe adaylarını açıklamaya devam etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tokat Belediye Başkanlığı ile birlikte Tokat’ın bazı ilçelerinin adaylarını da grup toplantısında açıkladı. Buna göre Tokat Belediye Başkan adayı Şeref Menteşe, Erbaa Belediye Başkan adayı Melike Tepecik, Niksar Belediye Başkan adayı Şafak Gümen, Zile Belediye Başkan adayı Orhan Senemoğlu, Pazar Belediye Başkan adayı Tuğba Aloğlu olarak açıkladı. 

Tokat ve diğer ilçe Belediye Başkan adayları ile birlikte Melike Tepecik de kürsüye çıktı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Bütün emeklerinize teşekkür ediyorum. Belediye Başkan adaylarımız önemli bir yolculuğa çıkıyorlar. Ülkemize önemli, güzel hizmetler etmek için Rabbim sizleri başarılı kılsın. Bu millete güzel hizmetler yapabilelim.” İfadelerini kullandı.

Erbaa ve Bölge İlçelerde Bugün (23.02.2024) Nöbetçi Eczaneler Erbaa ve Bölge İlçelerde Bugün (23.02.2024) Nöbetçi Eczaneler

Sabriye Er Kelkit Gazetesi(Özel)

Editör: Şaban Konyar