AK Parti Erbaa İlçe Divan Kurulu Toplantısı, parti üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya, Ak Parti İl Başkanı Ali Özer, Anayasa Komisyon Başkanı Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, İl Genel Meclis Başkanı Ali İhsan Gürel, AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Barsbay, Gökal Belediye Başkanı Muhittin Hünerci, yönetim kurulu üyeleri, belde başkanları, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Divan Kuruluna; İl Başkan Yardımcısı Ercan Poyraz başkanlık ederken, divan kuruluna Hikmet Çetiner, Huriye Uyanık, Yakup Çördük, Kaan Kara seçildi.

Toplantı, İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Ardından, İlçe Başkanı Selçuk Barsbay açılış konuşmasını yaparak, son dönemde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Barsbay, parti teşkilatının birlik ve beraberlik içinde çalışmasının önemine vurgu yaptı.

Başkan Barsbay, konuşmasında şunları söyledi: “Partimiz, her zaman milletimizin yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bugün burada, geleceğimiz için atılacak adımları ve stratejileri konuşmak için toplandık. Hep birlikte, el ele vererek, Erbaa’yı daha güzel ve yaşanabilir bir yer haline getireceğiz.”

İl Başkanı Ali Özer selamlama konuşması yaptı.Anayasa Komiyon Başkanı Milletvekili Yusuf Beyazıt ve Milletvekili Cüneyt Aldemir selamla ve yapılan hizmetler ve projelerle ilgi partililere hitap ettiler.

Toplantıda, mahalle ve köy temsilcileri de söz alarak, kendi bölgelerindeki sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdiler.

Divan Kurulu üyeleri, toplantının sonunda, alınan kararları ve yapılacak çalışmaları değerlendirdi. Toplantının verimli geçtiği ve belirlenen hedeflere ulaşmak için tüm teşkilatın canla başla çalışacağı belirtildi.

Toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi. Toplantı sonrasında, partililer hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Erbaaspor, Transfer Çalışmalarına Hız Kesmiyor Erbaaspor, Transfer Çalışmalarına Hız Kesmiyor

Kapak-2764-153-32-51-10

Muhabir: Hüsamettin Akçay