Doğan, ''Çok pişmanım kke böyle bir şey olmasaydı, ben saygın bir insandım'' dedi. Diş teknisyeni Bekir Doğan, 30 Aralık 2023'te saat 09.00 sıralarında, boşandığı Ayşe Gezer ile kızı Gözde Nur Doğan'ı, kaldıkları Seydişehir ilçesi Ulukapı Mahallesi 154263 Sokak’taki evlerinde av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Olayın ardından polise gidip teslim olan Doğan, tutuklandı. Ayşe Gezer ile kızı Gözde Nur Doğan, yan yana toprağa verildi. Seydişehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Bekir Doğan hakkında 'Boşandığı eski eşi kasten öldürme' ile kızı için 'Alt soydan akrabayı kasten öldürme'den 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi istendi.

Emine Erdoğan: Kurban Bayramı'nın, Barış Dolu Günlerin Müjdecisi Olmasını Diliyorum Emine Erdoğan: Kurban Bayramı'nın, Barış Dolu Günlerin Müjdecisi Olmasını Diliyorum

'HEDEF GÖZETMEKSİZİN ATEŞ ETTİM'

Seydişehir Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Bekir Doğan, nisan ayında görülen ilk duruşmadaki savunmasında eski eşi Ayşe Doğan'ın, teyzesinin kızı olduğunu, severek evlendiklerini ve bu evlilikten 3 çocuklarının bulunduğunu, eşi ve kızı hakkında uygunsuz konuşmalar duyduğu için de boşandığını söyledi. Doğan, ''Olay günü, eski eşimle, dedikodusu olan İsmail K.'nin babasını gördüm. Oğlunun eşimden uzak durmasını söyledim. İş yerine gittim. Orada eşimi arayıp, hakkında dedikodu olduğunu söyledim. O da dedikodudan ibaret olduğunu belirterek, 'Yok öyle bir şey. Akşam eve gel. Kendi gözünle gör' dedi. Akşam eve gittim. Normal karşıladılar. Yatma zamanı geldiğinde 'Gitme kal burada' dedi” diye konuştu.

Kaynak: DHA